Нове

9 незвичайних, дивних і рідкісних смартфонів в світі

В даний час смартфони стали невід’ємною частиною життя будь-якої людини. У зв’язку з цим на ринку смартфонів з’явилася велика конкуренція, з якою виробники борються шляхом створення нових незвичайних телефонів.

Смартфон Vaporcade Jupiter lo4

Це смартфон, який надає можливість курити через нього. Популярна компанія Vaporcade поєднала в одному пристрої самий звичайний смартфон і електронну сигарету. Цей телефон став першим пристроєм, в комплект якого входить знімний резервуар з нікотиновою рідиною, випарник і висувний мундштук.

Процесор в телефоні має вісім ядер, 16 Гб основної пам’яті і 2 оперативної. Камера має роздільну здатність 13 Мп, а фронтальна 5 Мп. Батарея має ємність 3200 мАг, а діагональ дисплея дорівнює 5 дюймів.

Смартфон Thomson ALO

Цей смартфон володіє екстравагантним дизайном, який розробили Жером Оліве і Філіп Старк. Корпус у пристрої витягнутий і нагадує кіготь тварини. Всередині знаходиться капсула з алюмінію з електронікою. Екран і кнопки повністю відсутні.

Для того, щоб скористатися пристроєм, потрібно використовувати спеціального голосового асистента. Під час спілкування використовується багатофункціональна камера, яка також може відтворювати різний контент у вигляді голограми. Більш того, є функція тактильного відгуку, який реалізується за допомогою тепла і вібрації.

Смартфон LG G Flex 2

Цей смартфон має дуже нестандартну форму. Подивившись на телефон в профіль можна помітити те, що в середині знаходиться вигин. Це і виділяє смартфон серед інших конкурентів.

У телефоні стоїть хороший процесор, є 3 Гб ОЗУ і 32 Гб основної пам’яті. Дисплей має діагональ, яка становить 5 дюймів, а камера має розширення 13 Мп.

Смартфон Sunpartner Technologies

Цей пристрій вийшов ще в 2014, але через дуже високу ціну не знайшов велику популярність.

Незвичайність цього пристрою полягає в тому, що на задній поверхні встановлена ​​сонячна батарея. Смартфон може заряджатися під час його використання, навіть під штучним освітленням.

Смартфон Lumigon T3

Цей смартфон родом з Данії став дуже незвичайним, оскільки став першим телефоном з можливістю зйомки в нічний час доби. Це дозволяє зробити спеціальний інфрачервоний модуль, який розташований поруч з камерою.
Основна камера знімає в розширенні 13 Мп, а інфрачервоний модуль дає зйомку в розширенні 4 Мп.

Смартфон ChangHong H1 і H2

Цей смартфон був розроблений в Китаї виробником побутової техніки Sichuan Changhong Electric Co. Пристрій має непоганий процесор, 2 Гб ОЗУ і 16 Гб вбудованої пам’яті. Основною особливістю телефону є те, що в ньому встановлена ​​унікальна система для біохімічного аналізу крові. Цей апарат можна прирівняти до медичного інструмента.

Пройти такий тест, можна просто вставивши в спеціальний роз’єм пластину з краплею крові, цей чіп автоматично проведе аналіз.

Смартфон Lenovo Smart Cast

Китайські виробники створили телефон, а у верхній частині встановили модуль, який забезпечений проектором і інфрачервоним датчиком руху. Ця функція дає можливість проектувати будь-яке зображення на стіну, а також може зробити будь-яку поверхню сенсорною.

Смартфон CAT S60

Цей смартфон був створений компанією Caterpillar і представлений в 2016 році. Для початку, пристрій має відмінні для свого класу характеристики, високу надійність. Більш того, в ньому встановлений тепловізор, який був розроблений FLIR. На даний момент аналогів у CAT S60 немає.

Апарат призначений для фахівців, які займаються ремонтними роботами і обслуговуванням будь-яких об’єктів.

У пристрої є восьми ядерний потужний процесор, 3 Гб ОЗУ і 32 Гб основної пам’яті.

Смартфон Blackphone2

Дизайн у пристрої абсолютно звичайний. Головною особливістю смартфона вважається дуже високий ступінь захисту всіх даних. Для повного захисту всіх файлів потрібно користуватися спеціальними додатками, які стануть доступні після покупки підписки.

Нове


Не пропусти