Нове

Akasa створила корпус для комп’ютера, який зробить його безшумним

Компанія Akasa готує до випуску корпуси Turing QX і Turing QLX, на основі яких можна буде збирати компактні настільні комп’ютери класу NUC (Next Unit of Computing) з нульовим рівнем шуму. Це буде комфортним рішенням, як для житлових приміщень, так і для офісів.

Розмір нового корпусу 95 × 210 × 220 мм. Це дозволить збирати комп’ютери на платформах Intel Quartz Canyon (процесори Xeon і Core i7 vPro) та Ghost Canyon (чіпи Core i9, Core i7 і Core i5).

Також є збільшений корпус із розміром 150 × 212 × 220 мм. У ньому можна буде встановити дискретний графічний прискорювач з пасивним охолодженням.

Нові комп’ютерні корпуси виготовлені з металу та оснащені ребристою стінкою. Завдяки їй тепло швидко розсіюється, а деталі комп’ютера не перегріваються. Комп’ютери на базі Turing QX і Turing QLX можуть мати також безвентиляторну конструкцію.

Корпуси обох розмірів зробили в класичному чорному кольорі. У них також передбачені прорізи для портів. Інформації про орієнтовну ціну на Turing QX і Turing QLX поки що немає.

Нове

Не пропусти