Нове

Аналітики дізналися, які програми користувачі найчастіше завантажували в квітні 2021 року

Аналітики Sensor Tower склали рейтинг найбільш завантажуваних неігрових мобільних додатків в світі за квітень 2021 року. Платформа привела як загальну статистику, так і окремо взяті дані для магазинів додаток App Store і Google Play.

У загальному рейтингу лідирує TikTok, який був завантажений користувачами понад 59 млн разів. Найбільше охоплення серед нових користувачів додаток отримав в Бразилії (13%) і Китаї (12%).

Слідом знаходиться Facebook з більш ніж 53 млн установок по всьому світу. Найбільша кількість установок додатка соцмережі була Індії (26%) і США (7%). Інші продукти компанії Марка Цукерберга замикають п’ятірку лідерів.

У статистиці окремо взятих маркетплейсів картина трохи відрізняється. Facebook займає першу сходинку за кількістю завантажень в Google Play, а в App Store – аж п’яте місце. Зате в магазині додатків Apple на другій позиції опинився Youtube, а Snapchat вибрався на четверту позицію в маркетплейсі на Android. У цьому рейтингу враховувалися тільки унікальні завантаження без урахування встановлених додатків, при цьому альтернативні маркетплейси також не враховувалися.

Telegram знаходиться на 8 місці за кількістю завантажень в світі багато в чому завдяки популярності мессенджера Павла Дурова серед користувачів Android.


Нове


Не пропусти