Нове

Anonymous розкритикували Ілона Маска і оголосили йому «війну»

Надмірний вплив Ілона Маска на курси криптовалют за допомогою твітів викликало невдоволення представників угруповання Anonymous. Представники міжнародної мережі активістів звинуватили засновника Tesla і SpaceX в зневазі до інвестицій звичайних людей.

Поки у працьовитих людей руйнуються мрії через ваші публічні істерики, ви продовжуєте знущатися над ними <…> Ви можете вважати себе найрозумнішою людиною, але тепер ви зустріли гідного суперника. Ми Anonymous. Ми легіон. Ми йдемо.

Пости Ілона Маска в Twitter впливають на популярність не тільки криптовалюти, а й акцій, різних сервісів і ін. В інтернеті навіть з’явився термін «Ефект Маска».

Раніше бізнесмен заявив про бажання поліпшити світову екологію, що стало основною причиною відмови Tesla приймати в якості оплати Bitcoin.

Таке рішення виправдовується екологічними проблемами, викликаними при видобутку корисних копалин, необхідних забезпечення функціонування криптовалюти.

Але активісти Anonymous в щирості переживань Маска про навколишнє середовище:

Схоже, що ваше прагнення врятувати світ більше пов’язано з комплексом переваги і рятівника, ніж з реальною турботою про людство.


Нове


Не пропусти