Нове

Апаратний захист від майнінгу з’явиться у всіх відкритих Nvidia

Ми вже писали про те, що Nvidia готує переклад відеокарти GeForce RTX 3060 на новий графічний процесор з апаратним захистом від майнінгу. Вчора стало відомо, що майбутня GeForce RTX 3080 Ti вже отримала такий захист, а зараз джерело пише про те, що незабаром вся лінійка Ampere стане марною при видобутку криптовалюти. Принаймні Ethereum – точно.

Як мінімум три джерела говорять про одне й те ж: Nvidia готує нові GPU для відеокарт Ampere. Вони не будуть відрізнятися від нинішніх в плані характеристик, але отримають апаратний захист від майнінгу – на додаток до програмної, реалізованої в драйвері. Причому якщо спочатку йшлося про GPU GA102-302 / 202, який використовується в GeForce RTX 3080 Ti, і GA106-302, на базі якого побудована GeForce RTX 3060, то зараз вже згадується і GA104-302 / 202 – це означає, що апаратний захист від майнінгу отримають GeForce RTX 3060 Ti і GeForce RTX 3070. Причому, судячи з чуток, нові GPU вже відправляються партнерам компанії, так що товарні відеокарти на них можуть з’явитися на полицях магазинів вже в травні.

Це, безумовно, погана новина для видобувачів криптовалюти, але хороша для геймерів. Причому для останніх вона хороша подвійно – в відкритих на нових GPU буде реалізована підтримка технології ResizableBAR, яка дозволить трохи підвищити продуктивність в іграх. Також можна думати, що відеокарти, після реалізованих Nvidia заходів, почнуть дешевшати, так як попит з боку Майнер на них ослабне.

Джерелоitechua.com
Нове


Не пропусти