Нове

Apple анонсувала iPadOS 15 з новими віджетами і бібліотекою додатків

Система для iPad отримала ряд корисних функцій, спрямованих на підвищення вашої продуктивності.

7 червня на WWDC компанія Apple показала оновлену iPadOS, яка отримала ряд змін, що з’явилися в iOS 15, і ще кілька корисних поліпшень. Головним з них став оновлений домашній екран з можливістю розміщення віджетів в будь-якому місці.

Набір віджетів поповнився новими великими плашками для відео, музики або фото. З ними буде зручніше відразу ж перейти до потрібного файлу, використовуючи мінімум натискань.

Ще одна важлива зміна – поява бібліотеки додатків, де всі ваші ігри і програми будуть розбиті за категоріями. Apple вважає, що така організація дозволить ефективніше використовувати планшети iPad. На це ж спрямовано і покращений режим багатозадачності, який за допомогою нового меню дозволяє зручніше працювати з трьома додатками відразу.

Не менш важливе нововведення – новий розділ налаштувань App Privacy Report, в якому буде вказано, які програми збирають дані про вашу активність, а які мають доступ до камери, мікрофона, контактам і так далі.

Інші поліпшення в iPad OS 15:

  • доданий режим «Полка», де можна буде подивитися всі відкриті додатки або вкладки в Safari;
  • з’явилася підтримка нових поєднань клавіш для роботи з клавіатурою;
  • додана можливість використання згадок і тегів в нотатках;
  • також «Нотатки» тепер можуть працювати в окремому маленькому вікні, яке дозволить робити записи без перемикання в окремий додаток;
  • з’явився системний перекладач для перекладу слів в будь-якому місці – в документах, на сторінках сайтів або навіть на фото.

Нове


Не пропусти