Нове

Apple, Google, Microsoft і Mozilla створять спільну платформу розширень для браузерів

Власники всіх основних інтернет-браузерів, а саме Apple, Google, Microsoft і Mozilla, вирішили об’єднати свої зусилля для створення єдиної платформи браузерних розширень.

Очікується, що спільна робота в рамках групи WebExtensions (WECG) повинна підвищити ефективність роботи розширень, а також стримати поширення шкідливих плагінів. Крім того, WECG планує спростити створення розширень, розробивши єдині стандарти, ядро ​​і API.

При цьому WECG не прагнутиме контролювати кожен аспект роботи платформи і будь-яким чином впливати на вже існуючі реалізації браузерних розширень. Також група не планує контролювати, стандартизувати і координувати дистрибуцію плагінів:

Кожен власник браузера буде продовжувати керувати своєю базою розширень абсолютно незалежно, зі своєю власною технічною і редакційною політикою, – наголошується в заяві.

Вже зараз можна прочитати статут WECG і ознайомитися з відповідним розділом на GitHub. Після реалізації першого проекту техзавдання WECG запропонує приєднається до розробки всіх бажаючих.


Нове


Не пропусти