Нове

Apple працює над зовнішнім акумулятором для iPhone з магнітним кріпленням

Він може бути представлений вже в найближчому часі, якщо не повториться історія з AirPower.

Компанія Apple працює над зовнішньою батареєю для iPhone, яка зможе підмагнічуватися до корпусу. Її можна буде підключити в будь-який момент, коли рідний акумулятор смартфона вже розрядився. Про таку новинку пише Bloomberg.

За даними джерела, Apple розробляє аксесуар не менше року, і передбачалося, що він вийде разом з iPhone 12. Ці смартфони вперше отримали зарядку MagSafe, за рахунок магнітів якої і повинен триматися новенький павербанк. При цьому сам аксесуар – це саме батарейка, а не повноцінний чохол з додатковим елементом живлення, як Smart Battery Case.

При внутрішньому тестуванні система магнітного кріплення виявилася досить міцною, щоб утримувати зарядний блок на місці під час використання смартфона. Однак Apple зіткнулася з проблемами програмного характеру, через які iPhone помилково вказує на перегрів акумулятора. Якщо розробники не зможуть це виправити, то, цілком можливо, що такий акумулятор і зовсім не з’явиться в продажу, додають інсайдери.

Відділ розробки обладнання Apple дуже обережний в запуску нових аксесуарів, пов’язаних з підзарядкою пристроїв. У 2017 році компанія анонсувала AirPower, який повинен був одночасно підживлювати AirPods, Apple Watch і iPhone. Однак в остаточному підсумку продукт був повністю скасований через проблеми, пов’язані з перегрівом.

Нове

Не пропусти