Нове

Apple пригрозила судовими позовами китайським інсайдерам за витік інформації

Схоже, що Apple серйозно взялася за боротьбу з інформаційними витоками. Як пише, The Verge, автору з Китаю під ніком Kang прийшов лист з попередженням, компанія вимагає припинити розкривати подробиці про майбутні продукти до їх офіційного анонсу, в іншому випадку Apple має намір звернутися до суду. Подібний лист надійшов також инсайдеру Duan Rui і іншим.

Згідно з повідомленням Kang в Weibo, в листі Apple попереджає, що витоки інформації не будуть допускатися ні в якій формі. Компанія вважає, що витоки можуть ввести в оману потенційних покупців і дати конкурентам перевагу, тому Apple вимагає утриматися від розміщення будь-яких зображень і не називати записи своїми мріями або здогадками, оскільки це все одно вважається витоком. Як доказ Kang були представлені скріншоти його повідомлень в акаунті Weibo із зазначенням дат виходу постів.

Китайський інсайдер Kang, який раніше вже зарекомендував себе в якості надійного джерела інформації, заявив, що ніколи не підписував NDA, а його публікації носили характер «міркувань», проте більше він цього робити не буде, видалить ряд публікацій і стане вести себе більш стримано. Блогер порадив зробити те ж саме своїм колегам.

Оскільки навіть якщо ви не підписували ніякої угоди <…> вони вважають це порушенням і зловживанням комерційною інформацією, цитує його слова MacRumors.

Раніше Kang вірно передбачив повні характеристики лінійки iPhone 12 і смарт-колонки HomePod mini. Також він публікував подробиці про iPhone SE 2020 року, Apple Watch SE, Apple Watch Series 6, iPad 8 і iPad Air 4, багато з яких згодом підтвердилися.


Нове


Не пропусти