Нове

Apple Watch допомагають діагностувати COVID-19

Нове дослідження фахівців з Mount Sinai показало, що Apple Watch і схожі смарт-годинники можуть діагностувати COVID-19 на тиждень раніше офіційних тестів.

Згідно з дослідженням, смарт-годинники діагностують коронавірус за тиждень до отримання результатів офіційного тесту.

У дослідженні брало участь кілька сотень медпрацівників. Дані збиралися з квітня по вересень за допомогою Apple Watch. А ось варіативність серцевого ритму учасників поверталася в норму через 1-2 тижні після позитивного тесту.

Об’єднавши дані про варіативність серцевого ритму і поширені симптоми COVID-19, дослідники змогли передбачити наявність коронавірусу на тиждень раніше офіційного тесту.

Автори дослідження стверджують, що воно може допомогти заздалегідь ізолювати людей, які можуть виявитися хворі. До того ж, це можна робити віддалено, навіть без тесту, що в свою чергу теж знижує ризик.

Дослідники продовжать аналізувати дані про активність і сон з Apple Watch, щоб зробити діагностування ще точнішим.

Apple Watch, Garmin, Fitbit і інші смарт-годинники можуть розпізнавати невеликі зміни в серцебитті користувача, які можуть бути пов’язані з вірусом.

Невідомо, чи стане це дослідження загальнодоступним. Раніше Apple вже співпрацювала з медичними закладами та дослідниками. Завдяки цьому компанія створила нові функції для Apple Watch. Одна з них – повідомлення про нерегулярне серцебиття.

Нове

Не пропусти