Нове

Бездротові навушники Redmi AirDots 3 Pro представлені офіційно

Одна з найдоступніших моделей з активним шумозаглушенням і бездротовою зарядкою.

Xiaomi офіційно представила нові бездротові навушники Redmi AirDots 3 Pro. Деякі їх особливості виробник розкрив ще напередодні, а в рамках презентації були оприлюднені більш докладні характеристики і розкрита ціна.

Навушники отримали 9-мм драйвери і систему активного шумозаглушення, яка ефективна при гучності до 35 дБ. Сторонні звуки аналізують шість мікрофонів – по три в кожному навушнику. Заявлена ​​підтримка технології об’ємного звучання Dolby Atmos, а також відповідність вимогам стандартів Hi-Res Audio і Hi-Res Audio Wireless.

Рівень затримки сигналу склав всього 69 мілісекунд, а це значить, що в іграх ніяких відставань звуку бути не повинно. Крім того, з’явилася можливість підключення до декількох пристроїв одночасно по Bluetooth 5.2, що, наприклад, дозволить швидко перемикатися між смартфоном і планшетом.

 

По частині автономності можна розраховувати на 6 годин роботи без футляра на 28 годин з ним. Сам футляр заряджається як через USB-C, так і бездротовим способом. У числі іншого варто відзначити захист від капель та пилу за стандартом IPX4, мінімальна вага навушників (4,9 г) і підтримку режиму прозорості.

Оцінили Redmi AirDots 3 Pro всього в 349 юанів. У продажу вони з’являться в темному і світлому виконанні вже 11 червня.


Нове


Не пропусти