Нове

Безкоштовно і в онлайн-форматі: оголошена дата проведення Google I / O 2021

Сьогодні інтернет-гігант Google оголосив дату проведення своєї щорічної конференції Google I / O. Вона пройде в наступному місяці в онлайн-форматі.

Старт Google I / O 2021 запланований на 18 травня і триватиме захід до 20-го числа. Конференція буде повністю віртуальною і взяти участь в ній зможуть всі бажаючі розробники, причому, абсолютно безкоштовно. Google завжди проводила Google I / O в Шорлайн Амфітеатрі в Маунтін-В’ю, але, схоже, пандемія коронавірусу змусила пошукового гіганта змінити підхід до проведення заходів.

Зазвичай Google I / O стає тим місцем, де компанія анонсує свої нові програмні продукти. Ось і цього разу ми очікуємо побачити в рамках конференції наступне покоління Android і анонси, що стосуються таких продуктів, як Chrome і Google Асистент. Чи будуть представлені на Google I / O 2021 апаратні новинки, поки точно невідомо. Подейкують, що компанія може показати на конференції свої фірмові бездротові навушники Pixel Buds A. А ось Pixel 5a в травні ми навряд чи побачимо. Його запуск, якщо вірити інсайдерам, запланований на 11 червня.

До речі, Google – не єдиний IT-гігант, який вирішив провести в цьому році свій захід тільки в віртуальному форматі. Нещодавно компанія Apple теж оголосила про те, що її всесвітня конференція розробників WWDC 2021 пройде в режимі онлайн і буде безкоштовною. Її старт призначений на 7 червня і триватиме вона п’ять днів, до 11 червня.

Нове

Не пропусти