Нове

Частота процесора Qualcomm Snapdragon 865+ може виявитися вище 3 ГГц

Компанія Qualcomm, схоже, знову планує випустити поліпшену версію своєї флагманської мобільного однокристальної платформи, додавши її частоти і «плюс» до назви. У базі даних Geekbench «засвітився» смартфон Samsung Galaxy Note 20+, процесор якого схожий на Snapdragon 865, але кілька продуктивніше. Макс Вайнбах (Max Weinbach), автор ресурсу XDA Developers, поділився характеристиками новинки.

Згідно з його повідомленням, новий процесор Qualcomm буде побудований за принципом 1+3+4. Основне ядро ​​буде працювати на частоті 3,1 ГГц, три ядра отримають частоту 2,4 ГГц, а чотири енергоефективних ядра будуть працювати з частотою 1,8 ГГц.

Подібним чином обстояла ситуація з процесорами серії Snapdragon 855, коли єдина відмінність між базовою версією чіпсета і поліпшеним варіантом полягала в тактовій частоті старшого ядра.

Snapdragon 865+ повинен бути анонсований в другій половині року, а перші смартфони оснащені їм будуть представлені в липні. Крім Samsung смартфони на основі нового чіпа, ймовірно, представлять Xiaomi, Nubia, ASUS, OnePlus, Vivo, iQOO, Realme і OPPO.

Джерело


Нове


Не пропусти