Нове

Число щоденних користувачів Zoom перевищило 200 млн

Сервіс відеоконференцій Zoom розповів про те, що в березні 2020 роки кількість щоденних користувачів перевищила 200 млн осіб.

У грудні Zoom щодня користувалися максимум 10 млн чоловік, тепер – більше 200 млн. Крім того, сервісом почали користуватися понад 90 тисяч шкіл в 20 країнах світу. Така популярність обумовлена ​​пандемією коронавируса COVID-19, так як багато людей змушені були перейти на віддалене спілкування.

У компанії пообіцяли протягом 90 днів вирішити проблеми з безпекою і приватних даних конференцій. Днями ЗМІ повідомили про витік декількох тисяч особистих відеодзвінків, зроблених через сервіс відеоконференцій Zoom. Утёкшіе ролики з’явилися у відкритому доступі на YouTube і Vimeo.

В інтернет витекли записи тисяч відеодзвінків користувачів Zoom
Витекли ролики з’явилися у відкритому доступі на YouTube і Vimeo.

Серед опублікованих відео виявилися записи сеансів психотерапії, шкільні уроки, консультації з лікарями і наради компаній малого бізнесу, на яких в числі іншого обговорювалася фінансова звітність.

Раніше «Код Дурова» повідомляв, що Zoom неодноразово звинувачували у витоку даних, відсутності наскрізного шифрування і інші проблеми. У числі головних проблем сервісу значиться те, що Zoom привласнює відеоконференцій відкриті ідентифікатори і не шифрує підключення.

Джерело


Нове


Не пропусти