Нове

Clubhouse посилив заходи безпеки через можливий витік даних в Китай

Clubhouse, нова популярна соціальна мережа, посилила заходи безпеки після того, як засновник компанії виявив потенційний злив даних в Китай.

Clubhouse – соціальна мережа, в яку можна потрапити тільки за запрошенням. Популярність додатку злетіла після того, як до соціальної мережі приєдналися Ілон Маск і Марк Цукерберг. Крім того, Facebook вже працює над аудіо-функцією на зразок Clubhouse для свого застосування.

Інфраструктурою додатку Clubhouse займається Agora – китайський провайдер. Оскільки компанія Agora знаходиться в Китаї, вона повинна дотримуватися законів держави, згідно з якими уряд може отримувати різні дані. Хоч Agora і стверджує, що вона не зберігає жодних даних на своєму сервері, китайський уряд може отримати доступ до мереж компанії в будь-який час. Дані можуть записати з трафіку.

З’ясувалося, що унікальний Clubhouse ID і ID кімнат передаються у вигляді тексту, який не зашифрований. Через це дані можна відстежити, причому зробити це може не тільки Китай, а й весь світ.

Ось що на це відповіло керівництво Clubhouse:

Нам дуже важливим є захист даних і конфіденційність наших користувачів. Протягом наступних 72 годин ми випустимо зміни, які додадуть додаткове шифрування і захист. Завдяки цьому дані не передаватимуть на сервери Китаю. Ми також плануємо звернутися до фірми щодо захисту даних, щоб вона оцінила і підтвердила ці зміни.

Нове

Не пропусти