Нове

Дев’ять причин, чому планшет краще смартфона

Епідемія коронавірусу, яка охопила весь світ в 2020 році, призвела до масового переходу на віддалений режим роботи і навчання. А це, в свою чергу, оживило попит на планшети, але ж ще рік тому деякі скептично налаштовані аналітики передрікали цього ринку забуття.

Суперечки про те, що краще – смартфон, планшет або ноутбук, не вщухають вже котрий рік. І ми подумали, що пора раз і назавжди вирішити ці дискусії, назвавши головні причини, чому планшет краще смартфона і може легко замінити ноутбук.

Планшет довше працює без підзарядки

Так, найкращий час автономної роботи – одна з головних переваг планшетів перед смартфонами. Крім того, багато планшетів за тривалістю роботи без підзарядки дадуть фору навіть навороченим ноутбукам. Саме тому якщо ви шукаєте гаджет, який не доведеться заряджати частіше разу на день, то планшет – ваш вибір.

Планшети більш компактні, ніж ноутбуки

Не можна заперечувати той факт, що планшети менш громіздкі в порівнянні з ноутбуками. Тому в довгу дорогу краще брати з собою перший і тоді не доведеться кожного разу шукати плоску поверхню, що встановити на неї ноутбук, коли вам потрібно відповісти на лист від колеги.

Планшет зручний для читання новин і книг

Планшетний комп’ютер може з легкістю замінити електронну книгу, крім того, завдяки великому екрану на ньому зручно читати і коментувати новини в будь-який час і в будь-якому місці.

На планшеті зручніше дивитися відео

Якщо говорити про те, який пристрій краще підходить для перегляду фільмів, серіалів, тв-шоу та інших відеороликів – смартфон або планшет, то відповідь очевидна. І знову планшет виграє у свого молодшого брата завдяки своєму великому екрану.

Планшети краще підходять для роботи

Звичайно, в умовах офісу ідеальний пристрій для роботи – це потужний комп’ютер з великим дисплеєм. Але якщо говорити про удальонку, яка передбачає роботу з документами, то тут смартфон ніяк не підійде. Потрібен або ноутбук, або планшет. На планшеті, на відміну від смартфона, куди зручніше не тільки переглядати документи і таблиці, але і редагувати їх.

Планшети більш універсальні

За кілька років планшети змогли перетворитися з нішевого продукту в універсальний пристрій, який може виконувати функції ноутбука і смартфона. Вони вміють знімати фото і відео, дозволяють працювати з документами, спілкуватися по відеозв’язку і читати книги. По суті, планшет – це поєднання смартфона і ноутбука. А якщо підключити до планшета знімну клавіатуру, то він і зовсім перетвориться в справжню робочу конячку.

Планшети рідше губляться, ніж смартфони

Ряд досліджень підтвердили той факт, що ймовірність втратити планшет набагато нижча в порівнянні зі смартфоном. Оскільки вони менш громіздкі, ніж ноутбуки, ви можете брати їх з собою куди завгодно, а оскільки вони за своїми розмірами більше, ніж смартфон, то не помітити і забути про планшет куди складніше.

Чудовий пристрій для навчання

Не дивно, що як тільки багато шкіл і університети перейшли на віддалений режим навчання, попит на планшети пішов вгору. Та й до пандемії планшети були одними з найбільш затребуваних пристроїв в сфері освіти. Діти можуть з легкістю виконувати домашні завдання на планшеті, а студенти – слухати і конспектувати лекції і працювати над проектами.

Ідеальний гаджет для створення і редагування контенту

Якщо ви – графічний дизайнер, фотограф, оператор, монтажер або художник – то високопродуктивний планшет з великим екраном і підтримкою стилуса стане вашим незамінним помічником.

Треба визнати, що планшети завжди мали особливий шарм, перед яким багатьом важко встояти. Так, сучасні смартфони з великими екранами можуть частково замінити планшети. Однак для виконання ряду завдань без планшета не обійтися і тому планшетний ринок чекає велике майбутнє. Правда, в який бік повернуть виробники, поки сказати важко. Але, можливо, вже через пару-трійку років ринок наповнять багатофункціональні планшети зі складною конструкцією і гнучкими екранами.


Нове


Не пропусти