Нове

Facebook розробляє шолом для читання думок людей та перетворення їх на комп’ютерні команди

Facebook вже кілька років розробляє нейрошолом, який зможе зчитувати думки людини і перетворювати їх на команди, зрозумілі комп’ютеру. Нещодавно провели закриту зустріч зі співробітниками, де розповіли про подробиці цієї розробки.

З докладом виступив глава технологічного відділу Facebook Майк Шропфер. Він розповів, що нейронний сенсор нейрошолома буде переводити думки людини в комп’ютерні команди. Наприклад, достатньо подумати про те, щоб щось надрукувати на клавіатурі, і комп’ютер сам набере текст.

У 2019 році компанія за 1 млрд доларів купила придбала стартап CTRL-Labs, що займається розробкою нейронних інтерфейсів. На той момент він займався створенням спеціального високотехнологічного браслета, який міг зчитувати нейронну активність з фізичних жестів і переводити ці сигнали в комп’ютерні команди.

Такий браслет буде працювати завдяки алгоритмам штучного інтелекту, тобто він декодуватиме сигнали мозкової активності і миттєво переводитиме їх у текст. Фактично це буде запис думок людини в текст. Створений прототип вже може розпізнавати деякі набори слів і фраз.

 


Нове


Не пропусти