Нове

Facebook тестує нову функцію публікації постів

Facebook почала тестування нової функції інтерфейсу, яка буде пропонувати людям хоча б відкрити посилання, перш ніж вони поділяться ним.

Іншими словами, Facebook намагається зробити обмін інформацією більш відповідальним заняттям. Перед публікацією будь-якої статті користувачеві будуть показані повідомлення «Ви збираєтеся поділитися цією статтею, не відкриваючи її», «Публікація статті, без ознайомлення, може означати упущення ключових фактів». Потім буде запропоновано два варіанти, відкрити статтю і прочитати або опублікувати її як зазвичай.

Такий підхід не новий для соціальних мереж. Twitter використовує аналогічні попередження з вересня минулого року. Після декількох місяців тестування компанія виявила, що повідомлення в значній мірі допомогли залучити більше людей до прочитання поста, перш ніж вони відправлять його далі. У деяких випадках, підказка навіть спонукала людей взагалі відмовитися від ретвітів. Спочатку функція була спрямована на боротьбу з неправдивою інформацією про COVID-19, проте виявилася корисною і для повсякденного життя.


Нове


Не пропусти