Нове

Фахівці опублікували список прихованих опцій iPhone

Експерти назвали 27 функцій в останніх версіях операційної системи iOS, про існування яких більшість власників iPhone навіть не здогадується. Деякі з них заховані в “Налаштуваннях”, а інші існують в неявному вигляді. Більшість з них є в прошивках, починаючи з iOS 8, окремі опції з’явилися тільки в iOS 9. Повний список опублікований у виданні Independent.

Наприклад, за допомогою опції Reply власники “яблучного” гаджета можуть відповідати на повідомлення, не знімаючи блокування екрану. Для цього необхідно потягнути вниз панель повідомлень, і смикнути текст повідомлення вліво. З’явиться опція “Відповісти”, натиснувши на яку можна ввести відповідь. Аналогічно можна отримати доступ до панелі повідомлень, не виходячи з додатків.

Якщо, на вашу думку, смартфон розряджається дуже швидко, можна дізнатися витрати батареї кожним з додатків. Для цього треба знайти в “Налаштуваннях” вкладку “Батарея”. У вкладці “Повідомлення” в правому верхньому кутку є кнопка “Деталі”. Натиснувши на неї можна подивитися всі фотографії та відео, які ви надсилали, або надсилали вам.

Однією з найбільш цікавих функцій, знайденій при ретельному вивченні налаштувань, є можливість відправки будь-якому користувачеві повідомлення, що містить аудіо- та відеоконтент, яке видалиться через дві хвилини. У розділі “Повідомлення” автоматичне видалення можна відключити.

Якщо ви не знаєте, як пояснити, де ви знаходитесь, ви можете просто послати інформацію про своє місцезнаходження іншій особі за допомогою текстового повідомлення. Для цього треба натиснути кнопку “Подробиці” в правому верхньому кутку теми повідомлення, і вибрати пункт “Відправити моє місцезнаходження”. Якщо ви хочете, щоб ваші друзі або члена сім’ї, мали можливість стежити за вашими переміщеннями протягом однієї години, до кінця дня, або невизначений термін, вам треба замість кнопки “Відправити” вибрати кнопку “Share My Location”.

Ви можете відключити повідомлення текстових повідомлень для окремих контактів або обговорень. Групі або окремим співрозмовникам з певної теми можна привласнити назву.

Голосовий помічник Siri, починаючи з iPhone 6S, можна викликати, вимовивши фразу “Hey Siri”. Опція включається в розділі “Налаштування> Загальні> Siri”. Більш старі апарати для цього повинні бути підключені до живлення.

Крім того, помічник може прочитати вголос текст на екрані завдяки маловідомій функції Speech. Включається вона в розділі “Налаштування> Загальні> Доступність”. Щоб Siri почала диктувати текст, треба провести двома пальцями вниз від верхньої частини екрану. У тому ж розділі є опція, яка запускає помічника нахилом голови вліво або вправо. Природно, для цього задіюється камера.

Деякі нові можливості з’явилися разом з iOS 9. Наприклад, iPhone може назвати передбачуване ім’я невідомого абонента, якщо до цього номеру був прив’язаний e-mail. Siri може відібрати для перегляду фотографії, зроблені в певний час в певному місці, що заощадить багато часу. Також помічника можна попросити нагадати вам прочитати отриманий e-mail або текстове повідомлення пізніше.

Смартфон навчився вгадувати, коли ви збираєтеся слухати музику, і запускати відповідну програму. З iOS 9 можна продовжити роботу смартфона завдяки ощадливому режиму енергоспоживання, суть якого полягає в зупинці додатків, що працюють у фоновому режимі.

Функцій у iPhone стає все більше і на вивчення “Налаштувань” потрібно більше часу. Щоб спростити завдання розробники в iOS 9 у верхній частині меню налаштувань додали вікно пошуку, яке дозволить швидше перейти до потрібної опції. Можливо, воно допоможе знайти ще якусь маловідому функцію iPhone.


Нове


Не пропусти