Нове

Garmin представив чотири нові моделі смарт-годинників Performance Editions

Компанія Garmin представила нове покоління розумних годин MARQ в серії Performance Editions. Пристрої орієнтовані на любителів аксесуарів з різними інтересами, від мандрівників до професійних авіаторів і водіїв. Примітно, що кожна модель має тематичні особливості.

MARQ Athlete Performance Edition позиціонуються як смарт-годинник для спортсменів, яким хочеться знати все про ефективність тренувань і стан організму в режимі реального часу. Пристрій прораховує час відновлення і показник VO2 max. Гаджет отримав 46-міліметровий корпус з алмазоподібним DLC-покриттям і титановим кільцем в якості захисту. Смарт-годинник також укомплектований спеціальним каучуковим гіпоалергенним ремінцем з фіксацією QuickFit і нагрудним пульсоміром HRM-Pro.

Модель MARQ Adventurer Performance Edition – розроблений для мандрівників гаджет з просунутими можливостями планування маршруту. Комплект пристрою включає бездротовий датчик tempe, що дозволяє вимірювати температуру повітря. Сам ж смарт-годинник отримали 46-міліметровий полегшений корпус з матового титану і поставляється з каучуковим ремінцем яскраво-оранжевого кольору.

Смарт-годинник MARQ Driver Performance Edition, за заявою виробника, – один з кращих аксесуарів для любителів і професійних автогонщиків. У пам’ять пристрою вже завантажені 250 популярних трас з усього світу. Програмна начинка гаджета передбачає можливість автоматичної розбивки кіл і відображення актуальних даних при проходженні траси. У комплекті з пристроєм передбачений компактний таймер треку.

Нарешті, остання новинка Garmin – розумний годинник MARQ Aviator Performance Edition. У пристрої можна знайти всесвітню базу аеродромів, а також спеціальні програми для польотів, екстреної навігації і даних метеорадар NEXRAD. Смарт-годинник може інтегруватися з авіаційними пристроями бренду і показувати напрям польоту.

Вартість MARQ Athlete становить € 1714. Смарт-годинник MARQ Adventurer і MARQ Driver виробник оцінив в € 1613 і € 2118 відповідно, а MARQ Aviator надійдуть в роздріб за ціною € 1613.

Джерелоdiscover.garmin.com

Нове


Не пропусти