Google працює над збільшенням терміну служби комп’ютерів та ноутбуків

87

Google має намір збільшити строки служби своїх ноутбуків і комп’ютерів. Для цього вона купила компанію Neverware, яка спеціалізується на перетворенні старих ноутбуків і настільних комп’ютерів в пристрої, подібні Chromebook.

Лінійка пристроїв Chromebook працює під управлінням Chrome OS. Відрізняються вони від інших подібних пристроїв тим, що для виконання своїх завдань, використовують браузер Google Chrome, а майже всі додатки знаходяться в «хмарі», а не на пристрої. Такі комп’ютери та ноутбуки працюють на операційній системі Chrome OS на базі Linux, вони невимогливі до технічного оснащення та можуть працювати десятиліттями.

Компанія Neverware, яку купила Google, перетворює старі ноутбуки і комп’ютери на подібні Chromebook пристрої, даючи їм нове життя. Керівництву Google це сподобалося, тому прийняли рішення компанію купити. Відтепер не треба буде відправляти на утилізацію  старі ноутбуки, планшети, комп’ютери. Neverware може дати їм друге життя, передавши потім, наприклад, школам, або іншим установам за невисокою ціною.