Google випустила бюджетні бездротові навушники Pixel Buds A

102

Компанія Google вирішила розширити продуктову лінійку доступних пристроїв А-серії, випустивши бюджетні бездротові навушники. Модель отримала цілком логічну назву Pixel Buds A, і зовні вона не відрізняється від базової версії, представленої ще в 2019-му.


Новинка належить до внутрішньоканального типу з пасивною шумоізоляцією. Надійну посадку також забезпечують силіконові гачки, з якими Pixel Buds A не випадуть навіть під час занять спортом. Захист по стандарту IPX4 цілком дозволяє використовувати їх для інтенсивних тренувань.


За якість звучання відповідають 12-мм динамічні драйвери і опція Bass Boost для посилення низьких частот. Також заявлена технологія Adaptive Sound, яка збільшує або зменшує гучність в залежності від оточення, і можливість перекладу в реальному часі більш ніж на 40 мовах за допомогою «Асистента».

Для з’єднання з джерелом звуку використовується Bluetooth 5.0 з опцією Fast Pair для швидкого сполучення. Управління сенсорне, але регулювання гучності свайпами, як на Pixel Buds, немає.

Навушники працюють до 5 годин при прослуховуванні музики або до 2,5 годин в режимі розмови. З футляром час автономної роботи зростає до 24 і 12 годин відповідно. Швидка зарядка дозволяє всього за 15 хвилин зарядити навушники на 3 години музики або 1,5 години спілкування. Сам кейс підживлюється через USB-C. Qi-зардка відсутня.

Google Pixel Buds A вийдуть в декількох кольорах за ціною 99 доларів вже 17 червня.