Нове

Google зробив платну функцію Gmail безкоштовною

Google оновила власний поштовий сервіс Gmail. Одним з головних нововведень можна назвати перехід функції, доступної раніше лише платним корпоративним користувачам, в розряд безкоштовних.

Мова йде про чат, якого раніше звичайні користувачі були позбавлені. Як пише 9to5Google, тепер Android-версія Gmail має чотири розділи в нижній частині: Mail (Пошта), Meet (Зустрічі), Chat (Чат) і Rooms (Кімнати). Останні дві і є тим новим, що впровадила Google на платформу.

Взагалі, подібні зміни в поштовому сервісі здаються логічним продовженням стратегії пошукового гіганта по перетворенню Gmail в «будинок для роботи».

Для того, щоб скористатися новою функцією на Android, треба в лівому верхньому кутку екрану натисніть на значок меню, а потім «Налаштування». Звідти перейти в особистий обліковий запис Gmail і під розділом «Загальні» вибрати Chat (Ранній доступ). Після натискання на кнопку «Спробувати», додаток увімкнеться знову і все запрацює. У веб-версії все ще простіше – досить перейти за посиланнм і вибрати Google Chat (Ранній доступ) замість Classic Hangouts.

Джерелоportaltele.com.ua
Нове

Не пропусти