Нове

HarmonyOS почне замінювати Android на смартфонах Huawei з квітня цього року

Власна операційна система компанії Huawei під назвою HarmonyOS, яка розробляється ось уже кілька років, стане заміною Android на всіх смартфонах компанії в майбутньому. З квітня розпочнеться поступове розгортання нової ОС на флагманських смартфонах Huawei.

Під час презентації Huawei Mate X2 компанія заявила, що новий смартфон стане першим пристроєм, який перейде на HarmonyOS в квітні 2021 року. Приблизно в той же час оновлення стане доступним для інших флагманських смартфонів Huawei. Що стосується повного списку смартфонів, які отримають HarmonyOS, на даний момент компанія інформації не надала.

На сьогоднішній день відомо, що HarmonyOS буде поставлятися з власним магазином додатків Huawei, що важливо, оскільки на смартфонах компанії відсутні сервіси Google, а значить і Google Play. Раніше стало відомо, що ОС від Huawei є, свого роду, клоном Android з незначними змінами інтерфейсу.

Сама компанія називає HarmonyOS «легкою» операційною системою, тому, ймовірно, вона не буде пред’являти серйозних вимог до «заліза» смартфонів. Це означає, що в кінцевому підсумку більшість смартфонів Huawei отримає нову ОС.

Нове

Не пропусти