Нове

Huawei представила нові бездротові навушники

Huawei представила нові бездротові навушники FreeBuds 4i з ANC

Сьогодні, 21 лютого, Huawei без гучних анонсів випустила TWS навушники FreeBuds 4i, обладнані системою активного шумозаглушення (ANC). Новинка з’явиться у продажу з 8 березня в Китаї, але поки немає інформації, коли FreeBuds 4i потраплять на закордонні ринки.

FreeBuds 4i є вакуумні стереонавушники, які частково зберегли дизайн FreeBuds 3i. Як і в попереднику, тут присутній сенсорне керування. За замовчуванням, управління здійснюється через подвійне торкання для припинення / продовження відтворення або відповіді на дзвінок, а також тривале натискання для включення ANC. Через додаток AI life на смартфонах з EMUI 11 і пізніших версій також можна вручну налаштувати функцію керування дотиком.

На відміну від FreeBuds 3i, нова версія навушників отримала більший акумулятор, що дозволяє слухати музику до 10 годин на одному заряді, а з включеним ANC – до 7,5 годин. Один цикл зарядки навушників в кейсі повністю проходить за 60 хвилин. Об’єм вбудованої батареї в кожному навушнику становить 55 мА * г, а обсяг батареї зарядного кейса – 215 мА * г.

Що стосується інших функцій FreeBuds 4i, навушники підтримують режим швидкого з’єднання з пристроєм через Bluetooth 5.2 і виявлення відкриття / закриття кейса. Також навушники мають ступінь захисту від води і пилу IP54.

Huawei FreeBuds 4i будуть доступні в чорному, червоному і білому кольорах за ціною 499 юанів (~ $ 75).

Нове

Не пропусти