Нове

HUAWEI розширює гарантійне обслуговування своїх пристроїв

HUAWEI оголосила про старт спеціальної пропозиції в рамках послуги «Ремонт з доставкою», яке буде дійсно на всій території Росії. Щоб не відвідувати сервісний центр особисто, відправити зламане пристрій можна буде кур’єром. Крім того, компанія розширила гарантійне обслуговування своїх гаджетів на час карантину.

У період з 3 квітня по 31 травня 2020 року власники пристроїв HUAWEI в разі поломки можуть безкоштовно скористатися послугою «Ремонт з доставкою». Після оформлення заявки кур’єр забере зламаний гаджет і відвезе його в сервісний центр, а після виконання всіх робіт привезе назад. Пропозиція поширюється як на гарантійні, так і негарантійні випадки. Ремонт з урахуванням кур’єрської доставки займає від п’яти днів (в залежності від регіону).

Після 31 травня 2020 року доставка залишається безкоштовною для ремонту по гарантії, а для негарантійного ремонту вартість доставки буде залежати від регіону.

Крім того, для пристроїв, термін гарантії яких закінчується в період з 28 березня по 31 травня 2020 року, HUAWEI автоматично безкоштовно продовжує гарантію до 31 травня 2020 року.

Джерело


Нове


Не пропусти