Нове

Huawei створила «розумний» пилосос Select Jimmy Smart 1S

Компанія Huawei після санкцій з боку США почала випускати не тільки смартфони, але й інші пристрої. Тобто вона почала розвивати таку ж стратегію, як і Xiaomi. Нещодавно Huawei представила бездротовий смарт-пилосос із назвою Select Jimmy Smart 1S. Коштуватиме новинка 200 доларів.

Потужність всмоктування пилососа – 120 Вт, його оснастили шістьма вбудованими літієвими батареями ємністю 3000 мА/год, завдяки чому він може без підзарядки працювати 1 годину. Вага пилососа – 1,25 кг.

У цьому пилососі п’ятиступінчаста система фільтрації, тобто ефективність очищення становить майже 99,9%. Фільтр легко знімається, його можна почистити. Пилосос також має безщитковий двигун, що обертається зі швидкістю 100 тисяч обертів на хвилину.

В комплектації пилососа є 4 насадки, в тому числі щітка для підлоги, щітка для видалення пилових кліщів із килимів. Пилосос підключається до додатка Huawei Smart Life, через який можна налаштувати режим роботи, потужність, а також побачити, скільки калорій власник пилососа спалив під час прибирання.


Нове


Не пропусти