Нове

Huawei створила свій перший очищувач повітря

Компанія Huawei створила свій перший очищувач повітря. Він називається Huawei Smart Selection 720 Full Effect Air Purifier 1i. Дизайн пристрою дещо схожий на Mijia Air Purifier Pro. Його висота – 47,3 см, а ширина – 24 см.

Цей очищувач призначений для використання у житлових приміщеннях: дитячих кімнатах, спальнях, невеликих квартирах площею до 42 квадратних метрів. Конструкція повітрязабірника тристороння. Значення CADR – до 350 м3/год. Очищувач оснастили спеціальним фільтром H13, який затримує основні забруднюючі речовини. H13 – це високоякісний фільтруючий шар HEPA, який на 99.95% відфільтровує частки розміром 0.3 мкм, включаючи PM2.5, алергени пилок і пил.

У очищувача є лазерний датчик, за допомогою якого він знаходить у повітрі найдрібніші частинки бруду та відстежує зміни якості повітря в приміщенні в режимі реального часу. Якщо ввімкнути автоматичний режим, то очищувач буде працювати та зупинятися сам за необхідністю, підтримуючи повітря чистим.

Пристрій оснащений круглим екраном, колір якого може бути червоним, жовтим і зеленим, залежно від якості повітря в приміщенні. Рівень шуму очищувача в сплячому режимі – 31 дБ. Управляти ним можна зі смартфона через додаток Huawei HiLink Smart Assistant.

Коштуватиме Huawei Smart Selection 720 Full Effect 1i приблизно 106 доларів.


Нове


Не пропусти