Нове

Як вибрати принтер або БФП для дому та офісу

Багатофункціональні кольорові лазерні принтери https://www.ua.averoprint.com/catalog/lazerni-printeri-ta-bfp/ дуже схожі на стандартні БФП. Ключова відмінність полягає в тому, що кольорові лазерні принтери призначені для друку великої кількості кольорових зображень у порівнянні зі стандартними БФП, які в основному підходять для друку монохромних документів.

Багатофункціональні лазерні кольорові принтери зазвичай дорожчі в порівнянні з іншими принтерами і використовуються в офісах, де виконується багато художньої і творчої роботи. Якщо ви постійно видруковуєте багатосторінкові форми або об’ємні статті, лазерний принтер може стати швидким і ефективним способом обробки великого обсягу інформації.

Як і звичайні БФП, багатофункціональні принтери також пропонують інші функції, включаючи сканування, відправку факсів та копіювання. Більшість з них також підтримують протоколи бездротового друку. Для компаній, які не виконують велику кількість завдань на друк або друкують кілька документів за раз, струменевий друк є економічним вибором. З цих причин лазерні принтери і БФП знайшли широке поширення.

Це також ідеальний вибір для компаній, яким потрібний кольоровий друк і зображення з високою роздільною здатністю, наприклад для медіа-агентств, рекламодавців і компаній, що займаються нерухомістю. Компанії з обмеженим простором можуть вибрати струменевий принтер замість лазерного, оскільки струменеві принтери більш компактні.

У струменевих принтерах замість порошкового тонера в лазерних принтерах використовуються рідкі чорнила. Вибираючи між ними, пам’ятайте про витрати на тонер або чорнило протягом всього терміну служби БФП, який ви купуєте або орендуєте. Дізнайтеся, на скільки сторінок вистачить кожної заправки або партії і скільки будуть коштувати витратні матеріали можна дізнатися тут.

Інший варіант – заправка чорнила сторонніх виробників. Переконайтеся, що чорнило підходять для вашого принтера; адже деякі моделі працюють тільки з запатентованими чорнилом своєї марки.

Кольорові БФП

Оскільки в монохромних принтерах використовується тільки один картридж: чорний, вони зазвичай дешевше кольорових. Для порівняння, для кольорових принтерів потрібно чотири різних картриджа: чорний, блакитний, фіолетовий і пурпурний. Якщо вам доведеться купувати по одній заправці замість чотирьох, витрати на поставку будуть нижче.

Кольорові фотографії більш привабливі, ніж монохромні зображення, але ви повинні збалансувати скорочення витрат. У лазерному принтері використовується модель лазера і електричного заряду. Відверто кажучи, лазерні принтери підвищили витонченість і акуратність друкованих проектів з роздільною здатністю більше 600 точок на дюйм.

У лазерному принтері лазерний промінь потрапляє на механічний циліндр. Через наявність електричних зарядів тонер прилипає до паперу у вигляді візерунків, що визначаються програмним забезпеченням, використовуваним для друку. Одним з важливих аспектів лазерних принтерів є те, що замість рідкого чорнила вони використовують порошкоподібний елемент тонера для друку. Доступні сьогодні лазерні принтери набагато досконаліші і універсальні.


Нове


Не пропусти