Нове

Ілон Маск пообіцяв подвоєння швидкості супутникового інтернету Starlink вже в цьому році

Ілон Маск, засновник і генеральний директор SpaceX, розповів підписникам в Twitter про майбутнє супутникового інтернету Starlink.

Маск відповів на твіт одного з користувачів супутникового інтернет-провайдера. Підприємець повідомив, що до кінця цього року швидкість системи подвоїться, а затримка сигналу значно скоротиться. За його словами, швидкість передачі даних складе близько 300 мегабіт в секунду, тоді як затримка знизиться до цілком прийнятних 20 мілісекунд.

Раніше вказувалося, що поточна швидкість інтернет-зєднання для маршрутизаторів Starlink становить від 50 до 150 Мбіт / с. При цьому деякі користувачі повідомляли, що їм вдавалося отримати результат вище, аж до 215 Мбіт / с.

Маск додав, що до кінця цього року зоною покриття Starlink стане «більша частина Землі». Далі, за його словами, компанії доведеться працювати над «ущільненням покриття». Він уточнив, що супутниковий інтернет «найкраще підходять для районів з низькою і середньою щільністю населення». Всього на даний момент пілотними користувачами Starlink є 10 000 чоловік з різних країн світу, переважно з США.

Нове

Не пропусти