Нове

Intel готується до “війни” проти Apple

Генеральний директор Intel Боб Свон в січні оголосив про відставку на тлі проблем компанії. На цю посаду призначений Пет Гелсінгер, який приступить до виконання своїх обов’язків тільки в лютому, але він вже готує компанію до битви проти Apple.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, в Орегоні пройшли загальні збори Intel, на яких Гелсінгер виступив з промовою перед співробітниками компанії:

Ми повинні постачати продукти для екосистеми ПК, які будуть краще будь-якої можливої ​​речі, виробленої компанією з Купертіно.

Останнім часом Intel зіткнулася з посиленням конкуренції з боку Apple і AMD. Apple оголосила про перехід на власний процесор в червні, і MacBook на базі M1, представлений восени, виявився дуже продуктивним при збільшенні часу автономної роботи:

Гелсінгер виявився в ситуації, коли Intel почала програвати конкуренцію з Apple, AMD і іншими після того, як протягом багатьох років намагалася перейти на 10-нм техпроцес і відклала 7-нм чіпів як мінімум до 2022 року. Тепер перед компанією стоїть складне рішення, чи віддавати виробництво процесорів стороннім організаціям.

Intel планувала прийняти це рішення вже на наступному тижні, але воно може бути відкладено, щоб дати Гелсінгеру час зважити свій вибір. За повідомленням Bloomberg, Intel веде переговори з TSMC і Samsung про передачу частини виробництва чіпів на аутсорсинг.

Нове

Не пропусти