Нове

Комп’ютери Apple на фірмовому процесорі почали прискорено знищувати SSD

Деякі користувачі Mac з фірмовим процесором M1 повідомили про тривожну ситуацію з SSD. На накопичувачі з якоїсь причини записуються екстраординарні обсяги даних.
Користувачі розповіли, що їх комп’ютери Mac роблять надзвичайно багато записів на диски в короткі проміжки часу. Повідомляється, що пристрої витрачають від 10 до 13% ресурсу SSD – TBW (Total Bytes Written). Даний показник відображає максимальний обсяг даних, які можна гарантовано записати на диск.

Варто відзначити, що твердотілі накопичувачі можуть витримати певне число перезаписів, після чого їх робота порушується. ПО гарантує, що навантаження розподіляється рівномірно по осередках пам’яті накопичувача, але в певний момент циклів перезапису стає стільки, що диск не може надійно зберігати дані. У нормі SSD не повинні вичерпувати свій ресурс для зберігання даних так швидко, як це зараз відбувається на деяких комп’ютерах Apple.

Один з користувачів показав, що його M1 Mac вже використав 1% ресурсу SSD всього за два місяці. У іншого користувача з 2 ТБ накопичувача використані вже 3%.

Поки невідомо, наскільки поширена ця проблема.

Нове

Не пропусти