Нове

Компанія Samsung створила телевізори нової епохи з панеллю MicroLED

Компанія Samsung створила телевізори нового покоління, незвичні вони тим, що оснащені панелями MicroLED, це забезпечує найвищу якість зображення. Такі смарт-телевізори призначені для домашніх кінотеатрів.

Компанія використала мікроскопічні світлодіоди, розміри яких не перевищують декількох мікрон. Технологія MicroLED не вимагає колірних фільтрів або додаткового підсвічування, але передача кольорів при цьому приголомшлива.

До цього MicroLED застосували в модульних екранах The Wall. Але вони не були телевізорами в їх звичайному розумінні. Відтепер ця технологія стала застосовуватися і в смарт-телевізорах. Новинка має розмір 110 дюймів по діагоналі та підтримку 4K HDR.

Телевізор охоплює 100% колірних просторів DCI-P3 і Adobe RGB. У екрана немає рамок, він займає 99,99% площі поверхні. Така панель може працювати 100 тисяч годин. У смарт-телевізор вбудували аудіосистему Majestic Sound System для бездоганного звуку без використання зовнішніх динаміків. Функція Multi View дозволяє розділити екран на чотири секції для виведення контенту від різних джерел. Продажі новинки почнуться в першому кварталі 2021 року.


Нове


Не пропусти