Нове

Користувачі Android Auto позбулися музики. Збій виникає при відкритті будь-якої програми на смартфоні

Користувачі платформи Android Auto зіткнулися з дивним збоєм. За незрозумілих причин відтворення музики призупиняється при відкритті будь-якої програми на смартфоні, на якому працює користувальницький інтерфейс Android Auto. На проблему звернув увагу тематичний ресурс 9to5Google.

Google спочатку розробила Android Auto, щоб користувачам не доводилося брати в руки телефони під час водіння, виводячи найбільш важливі функції на дисплей автомобіля. Однак Android Auto не блокує повністю роботу додатків на пристрої, якщо вони раптом знадобляться.

В останні пару місяців у деяких користувачів виникла проблема, яка заважає відтворенню музики. На форумах і в службі підтримки Google з’явилися скарги на те, що відкриття будь-якої програми на смартфоні при запущеному Android Auto призводить до припинення відтворення музики до тих пір, поки відкритий додаток не буде закрито.

Скарги в основному надходили в березні і квітні 2021 року, але деякі користувачі стверджують, що зіткнулися з нею ще в грудні 2020 року. Точні причини поки невідомі і Google офіційно не прокоментувала проблему.

Втім 9to5Google зазначає, що в останні тижні кількість повідомлень про проблему зменшилася. Це може вказувати на її виправлення в останніх оновленнях додатка Android Auto.

Нове


Не пропусти