Нове

Користувачі iOS 14.6 скаржаться на швидке розряджання iPhone

Батарейка швидко сідає навіть в режимі бездіяльності.

У мережі з’являється все більше скарг на автономність iPhone після установки iOS 14.6. На форумах Apple і MacRumors пишуть, що відразу після поновлення їх гаджети почали розряджатися значно швидше.

Наприклад, один з користувачів iPhone 12 повідомив про втрату 30% заряду за ніч. А власник iPhone XR відзначив не тільки прискорений розряд, а й проблеми з пам’яттю, а також закриттям додатків і вкладок.

Користувач iPhone 12 Pro Max повідомив про прискорення розряду і нагрівання корпусу в області камер – і теж після поновлення до 14.6.

Подібні скарги з’явилися і на Reddit, де один з користувачів iPhone 12 mini показав помітний розряд акумулятора в режимі бездіяльності. У коментарях багато хто відзначив, що їх гаджети теж почали швидше сідати після недавнього оновлення.

Деякі пов’язують ці проблеми з додаванням AirTags і постійно активною функцією пошуку маячків. Але інші користувачі пишуть про швидкий розряд навіть в режимі польоту. За іншою версією винуватий новий додаток подкастів, який залишається активним навіть при бездіяльності.

AppleInsider вважає, що проблема поки не носить масовий характер, оскільки кількість скарг значно менша, ніж, наприклад, було в грудні минулого року в схожій ситуації з iPhone 12. Apple нові проблеми поки ніяк не коментує, але можливо, помилки виправлять з найближчим системним апдейтом.

 


Нове


Не пропусти