Нове

Lenovo анонсувала повербанк на 20 000 мАг під новим брендом Lenovo Go

Крім бездротової миші Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse, сьогодні компанія анонсувала повербанк з довгою назвою Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank, ємність якого становить 20000 мА * г. Новий бренд компанії орієнтований на мобільну продуктивність, а анонсовані продукти повинні допомогти створити комфортне робоче місце в будь-яких умовах. В першу чергу ці рішення, адаптовані для віддаленої роботи.

Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank 20000 мА * г здатний видати потужність зарядки до 65 Вт. Усередині встановлені чотири батареї Li-poly ємність по 5000 мА * г. Для повної зарядки потрібно 3 години.

Загальної ємності акумулятора вистачить, щоб зарядити практично будь-який сучасний ноутбук на Windows. До павербанка можна підключити одночасно 3 пристрої через 2 × USB-C і 1 × USB-A, а під час підзарядки самого аксесуара – до двох пристроїв. Зрозуміло, це може бути не тільки ноутбук, але і смартфони, гаджети. Сумарна потужність не перевищує 65 Вт.

Корпус павербанка має лаконічний дизайн в сірому кольорі із згладженими кутами. Габарити аксесуара становлять 170 × 72 × 23 мм, а вага – 390 г. Однією з фішок новинки є вбудований кабель USB-C, який можна акуратно заховати в корпус. Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank 20000 мА * г з’явиться в продажу з червня за ціною $ 90.


Нове


Не пропусти