Нове

Люди втратили доступ до біткоїнів на суму близько $ 140 млрд

Загальна вартість біткоїну, власники яких з тих чи інших причин втратили доступ до своїх електронних гаманців становить близько $ 140 млрд. Про це пише The New York Times з посиланням на компанію з обробки даних про криптовалюту Chainalysis.

За твердженням аналітиків, це близько 20% від усього існуючого біткоїна. Технологічні особливості біткоїна дозволяють створити гаманець без реєстрації і перевірки особистості. Але на відміну від традиційних банків або платіжних систем, власник гаманця з криптовалютою не може скинути або відновити пароль, а може тільки створити адресу, на якій зберігаються гроші. При цьому пов’язаний з ним ключ буде відомий тільки власнику.

У грудні і січні зростання інтересу інвесторів до криптовалюти прискорив біткоїн кілька разів оновити свій історичний максимум, поки не досяг позначки в $ 42 тис. Wallet Recovery Services, що займається відновленням втрачених цифрових ключів від гаманців, відзначила зростання звернень в цей період. Компанія стала отримувати в три рази більше звернень (близько 70 запитів в день), ніж за місяць до цього.

Нове

Не пропусти