Нове

Microsoft підтвердила роботу над холодильником в стилі Xbox Series X

Компанія Microsoft стримала свою обіцянку і офіційно анонсувала холодильник Xbox Mini Fridge. На минулому ігровому заході Xbox & Bethesda Games Showcase команда Xbox підтвердила реальність цього агрегату і навіть повідомила терміни випуску.

Коли нова консоль Xbox тільки з’явилася на ринку, то в інтернеті з’явилося багато жартів на тему схожості зовнішнього вигляду консолі з холодильником. Тоді Microsoft вирішила підтримати жарт і дійсно випустила холодильники в стилі Xbox Series X, їх тираж склав всього три екземпляри. Двоє з яких дісталися реперу Snoop Dogg і блогеру iJustine. Третій же був розіграний між прихильниками бренду.

Незважаючи на це користувачі не переставали питати про холодильник Microsoft. І ось, не витримавши нападок з боку користувачів, в Twitter директор з маркетингу компанії підтвердив про швидкий вихід холодильника.

У рекламному відеоролику Xbox Mini Fridge демонструється у всій красі. Видно, що в холодильнику три невеликих відсіки. У кожному з двох нижніх відсіків можна розмістити кілька банок пива по 0,3 л вертикально, а на верхній полиці – ще пару-трійку горизонтально.

Все це підтверджує, що хоч і не дуже скоро, але холодильник від Microsoft все-таки вийде на ринок. Правда на даний момент не відомо, в якій кількості він надійде на ринок і скільки буде коштувати.


Нове


Не пропусти