Нове

Microsoft Store для Windows 11 отримає ігри та програми з магазинів Steam, Epic Games і Amazon

Новий підхід Microsoft в Windows 11, може означати, що в майбутньому буде створено мега-магазин, який об’єднає найбільші сервіси з продажу ігор і додатків.

На даний момент, Microsoft розміщує на своїй платформі тільки додатки для Android і тільки від Amazon. Можна вважати це трохи дивним кроком, з огляду на можливу конкуренцію між компаніями. Однак, якщо подивитися на ситуацію з боку, згадати деякі останні новини Microsoft і врахувати той факт, що популярність відеоігор в останні рік-півтора зросла майже вдвічі, дії Microsoft виглядають як, цілком, продумана стратегія.

«Фішка» в тому, що Microsoft, за аналогією з Epic Games знизила комісію за розміщення ігри та програми на своїй платформі з, грабіжницьких, 30%, до цілком демократичних 12%. Це повинно забезпечити приплив розробників, збільшити асортимент і підвищити популярність сервісів. Вихід Windows 11, більш просунутий магазин Windows Store також повинні сприяти популяризації. В ідеалі, Microsoft хоче зробити відкритий магазин додатків та ігор, в якому користувач зможе вибрати для себе найкращий варіант.


Нове


Не пропусти