Mobvoi представила TicWatch E3 – найдоступніші годинники з Google Pay

269

З датчиком SpO2 і вологозахистом IP68.

Китайська Mobvoi сьогодні офіційно представила TicWatch E3, свої новітні розумні годинники на Wear OS. Це також друга модель в світі на новому процесорі Snapdragon Wear 4100. Першими були TicWatch Pro 3 від все тієї ж Mobvoi, і E3, по суті, є їх полегшеною версією.

TicWatch E3 отримали 1,3-дюймовий дисплей, покритий шаром захисного скла 2.5D. Але заради економії тут не стали використовувати OLED або додавати другий дисплей: тут лише старий добрий LCD. Однак Mobvoi вирішила не йти на компроміси, коли мова йде про продуктивність. Годинники працюють на Snapdragon Wear 4100 – топовому чіпсеті Qualcomm для розумних годинників, – а також отримали 1 ГБ оперативної і 8 ГБ вбудованої пам’яті.

Новинка поставляється з уже звичним набором датчиків: частоти серцевих скорочень, рівня кисню в крові, також тут є акселерометр і гіроскоп. Годинники можуть відстежувати частоту серцевих скорочень і рівень кисню в крові 24/7, давати звіт про дихання протягом дня, відстежувати рівень стресу, фізичну активність (тобто 20 режимів) і багато іншого. Також є підтримка Google Pay і «Google Асистента».

Годинники використовують системи навігації: GPS і Beidou. Тут встановлена ​​батарея ємністю 380 мА · год, якої вистачає на цілий день без підзарядки. Використання економічного режиму Essential Mode може продовжити автономність до двох днів. Вони заряджаються магнітною зарядкою, бездротова відсутня.