Нове

Найбільші технологічні компанії виступили проти угоди NVIDIA і ARM

Qualcomm, Google і Microsoft вже направили відповідні заяви до регулюючих органів різних країн

Днями Qualcomm направила заяви до регулюючих органів різних країн з вимогою втрутитися і запобігти угоді ARM і NVIDIA про злиття компаній. Тепер стало відомо, що проти придбання британського розробника чіпів американським розробником графічних процесорів виступили такі технологічні гіганти, як Google і Microsoft, які вже направили відповідні скарги в Федеральну торгову комісію США.

Як повідомляє видання Bloomberg з посиланням на обізнані в цьому питанні джерела, всі ці компанії вважають, що угода між ARM і NVIDIA може завдати їм непоправної шкоди, оскільки доступ до передових технологій для них буде нібито обмежений. Варто відзначити, що Федеральна торгова комісія США вже веде розслідування операції з придбання ARM. На поточний момент NVIDIA знаходиться під пильним контролем антимонопольних органів США, Великобританії, Європи і Китаю, які здійснюють перевірку заяв компаній, які вважають себе потенційно постраждалими. Присутність в цьому списку таких гігантів, як Qualcomm, Microsoft і Google, може істотно вплинути на успішне закриття угоди.

Нагадаємо, у вересні минулого року японський холдинг Softbank домовився з NVIDIA про продаж ARM за 40 млрд доларів. Щоб угода відбулася, сторони повинні врегулювати всі питання з регулюючими органами, і на це у них є 18 місяців. Багато великих компаній використовують розробки ARM в своїх продуктах, наприклад, вони активно застосовуються при створенні чіпсетів для мобільних пристроїв.

Нове


Не пропусти