Нове

NASA відправить на МКС косметику Estée Lauder для рекламної зйомки

Астронавти NASA на борту космічного корабля Cygnus на ракеті Antares 1 жовтня полетять на Міжнародну космічну станцію, щоб доставити 10 упаковок сироватки для обличчя від Estée Lauder.

Політ триватиме 4 дні, після чого астронавти сфотографують сироватку в тому числі на тлі панорамного вікна МКС з видом на космос. В угоді зазначено, що зйомка буде тривати близько чотирьох з половиною годин. Косметична компанія заплатить NASA за це близько $ 128 тисяч.

Фотографії будуть використовуватися на всіх платформах Estée Lauder в якості реклами. Самих же астронавтів на знімках не буде, але вони зможуть сфотографуватися за додаткову плату.

NASA відкриває МКС для бізнесу в рамках зусиль зі створення умов для стійкої економіки низьких навколоземних орбіт. Такі угоди підтримують стратегію агентства по комерціалізації низьких навколоземних орбіт американськими організаціями, – заявив директор з розвитку комерційних космічних польотів NASA Філ Макалістер.
Сировотка повернеться на Землю навесні 2021 року. Одна з пляшок яка побувала в космосі буде виставлена ​​на аукціон. Виручені гроші Estée Lauder передасть благодійним фондам.

Нагадаємо, в липні 2020 року NASA запустило на краудфандинговій платформі Kickstarter кампанію зі збору коштів на духи Eau de Space. Вони створені на спогадах астронавтів, завдяки яким з’явився «той самий» аромат космосу.

Ще в 2008 році в NASA уклали контракт з хіміком і засновником Omega Ingredients Стівом Пірсом, щоб він втілив в реальність «запах космосу». Для цього він повинен був орієнтуватися на спогадах астронавтів, яким вдавалося виходити у відкритий космос.

Астронавти ж описували запах космосу як суміш озону, смаженого м’яса, пороху, малини і навіть рому. Саме цей аромат в космічному агентстві почали використовувати при підготовці до космічних місій в рамках моделювання космічного простору.

ДжерелоBusiness Insider

Нове


Не пропусти