Нове

Названі основні причини, через які смартфон повільно заряджається

Якщо ваш смартфон почав заряджатися повільніше, ніж зазвичай, варто з’ясувати, у чому ж причина. Це може бути як апаратний збій, так і неправильна експлуатація пристрою. Розглянемо основні причини даної поломки і розповімо про способи виправити ситуацію.

Якщо телефон став повільно заряджатися, причиною може бути оновлення ПЗ. Часом таке трапляється зі смартфонами на Android, які регулярно отримують апдейти безпеки і пакети для поліпшення продуктивності мобільного пристрою. Ці оновлення можуть вплинути на продуктивність батареї. Спробуйте “відкотити” оновлення і перевірити швидкість заряду. Також можна спробувати перевстановити апдейт і, знову ж таки, протестувати швидкість зарядки.

Неякісний зарядний пристрій

Швидкість зарядки залежить безпосередньо від зарядного кабелю. Якщо кабель використовується довгий час і виглядає зношеним – в ньому може відходити контакт. Це впливає як на швидкість зарядки, так і може привести до пошкодження самого телефону. Тому слід якомога швидше замінити зарядку. Віддавайте перевагу оригінальним кабелям, оскільки китайські аналоги можуть погано вплинути на ваш телефон.

Неправильне використання смартфона

Якщо ви любите користуватися телефоном під час його зарядки, то це збільшує навантаження на акумулятор. У підсумку акумулятор телефону швидше зношується і починає повільніше заряджати пристрій. Заміна акумулятора коштує недешево, тому краще не нехтуйте правилами заряду, щоб самому не спровокувати поломку телефона.

Несправний Power Bank

Найкраще підключати смартфон безпосередньо до розетки через оригінальну зарядку, а через комп’ютер і Power Bank заряджати пристрій тільки в крайніх випадках. При цьому, адаптер повинен бути фірмовий, а не підробка. Адже при нестачі потужності смартфон буде заряджатися в два рази довше.

Джерелоtoday.ua

Нове


Не пропусти