Нове

Названі строки, коли закінчиться дефіцит комп’ютерів і ноутбуків на світовому ринку

Через пандемію та карантинні заходи у всьому світі люди масово перейшли на дистанційну роботу. Тому попит на ноутбуки та комп’ютери стрімко виріс. Це призвело до справжнього дефіциту на світовому ринку цих гаджетів.

Аналітики вважають, що дефіцит буде продовжуватися як мінімум до 2022 року, при цьому попит на комп’ютери та ноутбуки не буде знижуватися, а швидше за все, навіть зросте.

Окрім дистанційної роботи, учні та студенти почали навчатися з дому, тобто теж дистанційно, це також вплинуло на попит. Раніше, до початку пандемії, попит на ноутбуки та комп’ютери щороку знижувався. Зараз же аналітики прогнозують, що поставки цих пристроїв у 2020 році досягнуть 300 млн, що на 15% вище, ніж було в 2019 році.

Також по всьому світу дуже добре продаються планшети. Загальна кількість активних планшетів у світі сягає близько 1,77 млрд, тоді як у 2019 році їх було 1,64 млрд. Через це виробники збільшують виробництво та намагаються створити складські запаси ноутбуків, комп’ютерів та планшетів, щоб задовольнити високий попит.


Нове


Не пропусти