Нове

Названо 5 захищених кнопкових телефонів для людей з активним способом життя

В епоху шаленої популярності смартфонів, мало хто використовує кнопкові телефони, а тим більше такі захищені телефони. Як би там не було, але сучасні смартфони не можна віднести до надзвичайно захищених і швидше навпаки, з усіма модифікаціями, вони все одно досить крихкі. Зараз же будуть названі 5 захищених кнопкових телефонів для людей з активним способом життя, або ж для тих, хто працює в екстремальних умовах.

Maxvi T2

На п’ятому місці в нас розмістився телефон Maxvi T2, який отримав непоганий дизайн, якісний, приємний і захищений матеріал і об’ємний акумулятор (1800 мАг).

Цей телефон доступний в двох відтінках (зеленому і сірому). Повернемося до акумулятора: автономність роботи телефону становить близько 300 г (більше 12 діб). Крім того, цей телефон можна використовувати як портативний акумулятор.

Головним недоліком цього телефону можна назвати його яскравість. Під яскравими сонячними променями погано видно інформацію на екрані. В Україні цей телефон можна придбати за 1300 грн.

Inoi 246Z

На четвертому місці розмістився телефон Inoi 246Z, який в порівнянні з попереднім телефоном, отримав ще більший акумулятор і велику автономність, відповідно. Захищений телефон оснащений акумулятором на 4750 мАг, що гарантує автономність протягом 25 днів. Цей телефон можна використовувати як портативний зарядний пристрій для смартфона.

Особливістю цього кнопкового телефону можна виділити 3 SIM-карти, що надзвичайно актуально для подорожей по складним місцевостях.

Серед недоліків можна відзначити досить тихі динаміки. Ціна такого захищеного телефону становить 850 грн.

Texet TM-530R

На третьому місці в рейтингу захищених телефонів розмістився Texet TM-530R, який отримав не сильно менший акумулятор від попереднього телефону – 3500 мАг, тобто можна очікувати автономність близько 20 днів.

Також варто відзначити, що цей телефон отримав повноцінний захист від вологи і пилу IP68, тобто дощ для нього не страшний. Ще однією перевагою можна назвати потужні динаміки, тому ймовірність пропустити дзвінок буде мінімальною.

Без недоліків теж не обійшлося – камера. Вона дуже погана. Можливо, без камери цей телефон був би взагалі ідеальним. Ціна такого телефону становить близько 1200 грн.

BQ-2817 Tank Quattro Power

В лідери серед захищених кнопкових телефонів увірвався телефон BQ-2817 Tank Quattro Power. Цей телефон перевершує всі попередні своїм цікавим дизайном, об’ємним акумулятором, наявністю багатьох слотів для SIM-карт і наявністю дуже яскравого ліхтарика.

Щодо акумулятора, то його обсяг становить 5000 мАг, чого вистачить майже на 25-30 днів користування. Тепер щодо слотів для SIM-карт, а їх цілих 4, що дійсно може врятувати в екстремальних умовах. Щодо ліхтарика, то він дуже яскравий. В Україні він продається за 1200 грн.

Nokia 800 Tough

Напевно найкращим захищеним телефоном в цьому рейтингу можна назвати Nokia 800 Tough. Він також отримав повноцінний захист від вологи і пилу (IP68). Напевно одним з кращих в цьому телефоні є його дизайн, який виконаний в кращих традиціях кнопкових телефонів. Крім того, цей телефон ще підтримує голосову підтримку Google Assistant. Автономності буде також цілком достатньо, оскільки телефон працює від акумулятора ємністю 2100 мАг. Ціна захищеного телефону Nokia 800 Tough становить 3500 грн.

Джерелоitech.co.ua
Нове


Не пропусти