Нове

Названо неочікувані функції сканера відбитків пальців на смартфоні

Сканер відбитків пальців на нашому смартфоні ми зазвичай використовуємо для його розблокування, та й все. Але ж це не весь його функціонал. Саме тому сьогодні ми назвемо ще 5 функцій сканера відбитків пальців, які вам можуть знадобитися.

За допомогою сканера відбитків пальців ви можете блокувати окремі папки та програми, які не призначені для загального доступу. Щоб використовувати в такому випадку сканер відбитків пальців, вам потрібно буде завантажити спеціальний додаток з офіційних магазинів та вибрати необхідні для захисту програми чи папки.

Захист галереї, зокрема ваших особистих фотографій. Зробити це можна як за допомогою спеціального додатку, так і на самому пристрої за замовчуванням. На багатьох смартфонах уже зразу є спеціальні захищені папки, куди можна перенести необхідні для захисту фото, а для захисту встановити як пароль, так і використовувати сканер відбитків пальців.

Управління телефоном також можна здійснювати за допомогою сканера, точніше за допомогою жестів. В даному випадку потрібно буде налаштувати певний натиск на сканер на відповідну дію. Для налаштування вам знову ж таки знадобиться спеціальний додаток або ж дана функція уже буде доступна за замовчуванням. Налаштування такого типу керування зможе вам надати можливість здійснення знімків екрана, відкривати меню, активувати додатки, керувати музикою, тощо.

Сканер відбитків пальців може допомогти вам із селфі. В більшості випадків, керування фронтальною камерою, можна налаштувати безпосередньо в налаштуваннях камери і такий тип керування справді є зручним.

Вимірювання пульсу сьогодні стало досить популярною функцією, проте опиратись на достовірність їх даних не рекомендується. В деяких виробників смартфонів натискаючи пальцем на сканер пальців, ви можете активувати процес вимірювання вашого пульсу.

Джерелоitech.co.ua
Нове


Не пропусти