Нове

Не треба викидати старий смартфон – Samsung придумала, як його використовувати

Якщо вдома «завалявся» старий смартфон Galaxy, яким давно ніхто не користується, то не варто поспішати від нього позбавлятися. Завдяки новій функції в додатку SmartThings цей апарат можна перетворити в радіоняню або датчик освітленості.

Нова функція отримала назву SmartThings Labs і використовує вбудовані в смартфон сенсори і мікрофони. Спираючись на штучний інтелект, додаток ідентифікує певні «тривожні» звуки в приміщенні (наприклад, плач дитини, гавкіт собаки, нявкання кішки або стукіт у двері) і відправляє повідомлення на смартфон користувача. Крім того, користувач може переглянути записані звуки.

Схожа функція розпізнавання звуків є і в iOS 14. Однак перевага рішення Samsung полягає в тому, що для запису звуків використовується другий, а не основний смартфон. Тобто його власник може дізнаватися про події в приміщенні, не перебуваючи в ньому. Правда, перший час SmartThings Labs буде доступна не по всьому світу, а тільки в США, Великобританії та Кореї.

Крім того, SmartThing дозволяє використовувати другий смартфон в якості датчика освітленості і управляти на відстані іншими підключеними до єдиної мережі пристроями – наприклад, включати або вимикати телевізор у вітальні. Оскільки акумулятори старих пристроїв найчастіше зношені, Samsung пообіцяла випустити оновлення для оптимізації енергоспоживання.


Нове


Не пропусти