Нове

Nikon готує унікальний фото-мікрочіп

Незважаючи на те, що більша частина виробників сучасних смартфонів так чи інакше звертає пильну увагу на питомий об’єм мегапікселів в своїх пристроях, все-таки цей параметр є далеко не найважливішим у справі здійснення дійсно якісної фотографії – зокрема, сьогодні стало відомо про те, що компанія Nikon має намір в черговий раз довести правдивість цього твердження щодо швидкого випуску свого нового процесорного чіпа розміром всього в один дюйм. При цьому сам чіп є настільки багатофункціональним і цікавим в своїх можливостях, наскільки це взагалі можливо для такого малюка.

В першу чергу варто відзначити той факт, що даний сенсор може знімати при режимі в 1000 кадрів в секунду – що вже саме по собі повинно викликати чималий ажіотаж серед величезної кількості користувачів, які продовжують полювати за якомога більш високим рівнем якості і функціоналом в одному флаконі. Стало відомо про те, що всередині даного чіпа розташовується два підчіпа, кожен з яких відповідає за свою сферу діяльності – так, нижній чіп, займаючись переважно зчитуванням інформації, також може посилати відповідні сигнали на обробку отриманої візуальної інформації верхньому чіпу, який, в свою чергу, займається прорахунком BSI-алгоритмів.

При такому підході розробники зуміли значно зменшити швидкість відгуку і в цілому як слід попрацювати над затримкою, яка тепер не представляє жодної проблеми для різних режимів використання даного сенсора. Не кажучи вже про те, що тут завжди можна користуватися деякими додатковими функціями.

Що стосується показника швидкості і плавності роботи сенсора в 1000 кадрів в секунду, то тут мова йде про необхідність надання кінцевому користувачеві якомога більше плавного досвіду і підходу до сповільненої зйомки при різному типі освітлення – попередні лабораторні тести нового мікрочіпа від Nikon проілюстрували, що він прекрасно справляється з будь-якими конфігураціями і завданнями, які вимагають від нього максимальної віддачі при мінімальному залученні в це самого користувача як основного встановлення антен.

Джерелоfainaidea.com
Нове

Не пропусти