Nokia створила свій перший «розумний» кондиціонер

144

Nokia представила свій перший смарт-кондиціонер. Продажі новинки почнуться в Індії через популярну торгову площадку Flipkart. У цій лінійці планується 5 кондиціонерів. Всі вони будуть підтримувати інверторну технологію, будуть оснащені Wi-Fi, інтелектуальними датчиками руху, системою клімат-контролю, багатоступінчастим фільтром.

У 2019 році індійський гігант Flipkart підписав угоду з Nokia, щоб випустити лінійку смарт-телевізорів. З тих пір Flipkart запускає в країні різні гаджети та техніку під брендом Nokia. Наприклад, нещодавно випустили ноутбук Nokia PureBook X14.

Коштуватимуть кондиціонери Nokia від 420 доларів. Продажі в Індії почнуться вже 29 грудня. Кондиціонери виконані в мінімалістичному дизайні та працюють з холодоагентом R-32.

Віце-президент компанії Flipkart по співпраці з брендами Дев Айер стверджує, що кондиціонери від бренду Nokia виготовляють в Індії, вони є багатофункціональними та екологічно безпечними. Ці смарт-кондиціонери можна використовувати разом із іншими пристроями «розумного» будинку. Вони самі будуть нагадувати власнику про необхідність чищення фільтрів та інше обслуговування .