Нове

Нова уразливість WhatsApp дозволяє стежити за користувачем без злому

Нова уразливість WhatsApp дозволяє стежити за користувачем без злому
Хакери постійно шукають способи злому месенджерів, включаючи WhatsApp. Нещодавно фахівці з кібербезпеки розповіли про те, що будь-який користувач може заблокувати чужий рахунок у WhatsApp. Тепер же стало відомо ще про одну проблему месенджера.

На цей раз з’явилася інформація про існування спеціального програмного забезпечення, яке дає можливість стежити за користувачами в режимі 24/7 і при цьому не зламувати їх обліковий запис в WhatsApp. Більш того, цей софт дає можливість моніторити активність додатки відразу декількох користувачів одночасно.

Фахівці компанії Traced, які займаються питаннями кібербезпеки, заявили, що програмне забезпечення для стеження є в магазині додатків Google Play. Воно дає можливість зіставляти, коли користувачі були онлайн. Для цього потрібно просто ввести номер телефону. Компанія Google, як видно, видаляти додаток з магазину програмного забезпечення не збирається, оскільки формально воно не здійснює злому облікового запису.

Потрібно відзначити, що користувач ніяк не може перешкодити стеження за ним і перевірити, чи була вона. Навіть якщо в настройках конфіденційності відключити відображення статусу «Онлайн», за допомогою шпигунського програмного забезпечення інші користувачі все одно зможуть отримати інформацію про те, коли людина користувалася сервісом обміну миттєвими повідомлення в останній раз.

Єдиний спосіб хоча б тимчасово захиститися – додати в чорний список номер телефону, який здійснює стеження. Але він може без проблем завести новий акаунт і продовжити займатися своєю справою.

Джерелоprostomob.com
Нове


Не пропусти